دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی

دمنوش لاغری نیوشا
  • دمنوش لاغری نیوشا

پکیج لاغری سوپر ویژه نیوشا

596,000 تومان1,172,000 تومان
پک لاغری دمنوش کاهش وزن نیوشا شامل چربی سوزهای گیاهی قوی بوده و دارای سیب سلامت و تایید وزارت بهداشت

پک لاغری در شیردهی نیوشا

271,000 تومان1,805,000 تومان
چاقی ؛ مشکلی که برای بسیاری از مادران در زمان شیردهی به وجود می آید؟ چاقی در زمان بارداری امری

پک لاغری شکم و پهلو نیوشا

264,100 تومان315,000 تومان
دمنوش لاغری شکم و پهلو نیوشا شامل چندین دمنوش چربی سوز است. این دمنوش ها با تغیراتی که در متعادل

پک 120 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,450,000 تومان
پک ۱۲۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 100 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,200,000 تومان
پک ۱۰۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 80 روزه دمنوش لاغری نیوشا

865,000 تومان
پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

635,000 تومان
پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

450,000 تومان
پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

موضوع دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی می باشد. منوش ها یکی از پرخاصیت ترین نوشیدنی ها در کل دنیا هستند. از دمنوش ها در موارد زیادی همچون: دوران شیردهی، رفع یبوست،آرامش اعصاب و روان، تقویت سیستم ایمنی، کمک به کاهش وزن و… استفاده می شود. یکی از حساس‌ترین دوران زندگی خانم‌ها، دوران بارداری و شیردهی است. در این روزها اغلب مادران باید برای تامین سلامت خود و نوزاد، رژیم غذایی خاصی را رعایت کنند. این رژیم غذایی معمولاً طبق نظر پزشک و در جهت بهبود شیر مادر و کمک به ‌سلامت نوزاد است. از طرف دیگر ممکن است مادر در دوران شیردهی علاوه بر مشکلاتی مانند افسردگی بعد از زایمان و ضعف ناشی از آن، شیر زیادی نیز نداشته باشد. در این شرایط علاوه بر مراجعه به پزشک و دریافت داروهایی برای رفع مشکل، می‌توان از دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی استفاده کرد. در ادامه به بررسی کامل دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی پرداخته می شود.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای جوش صورت با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی

داشتن اضافه وزن در دوران بارداری و بعد از زایمان یک امر طبیعی است و به دلایل مختلفی بستگی دارد. بیشتر خانم ها پس از زایمان به فکر لاغری و رسیدن به وزن قبلی خود هستند. اما باید در نظر گرفت که کاهش وزن پس از بارداری به زمان نیاز دارد و باید این روند کاهش وزن به بدن مادر و شیردهی او ضرری نرساند. بهترین راه برای لاغری در دوران شیردهی داشتن یک رژیم غذایی مناسب در کنار ورزش است. بعد از زایمان و به خصوص در زمان شیردهی بدن به مواد مغذی نیاز دارد تا برای شیردهی دچار مشکل نشود.

رژیم های کم کالری بیشتر برای کاهش وزن در مدت زمان کوتاه بکار می‌روند و نم‍ توانند مواد مغذی مورد نیاز بدن مادر و کودک را تأمین ‌کنند. بنابراین استفاده از هر رژیم لاغری در دوران شیردهی جایز نبوده و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. اما مصرف دمنوش های لاغری نیوشا برای شیردهی اگر زیر نظر پزشک باشد و با داروهای مصرفی فرد تداخل پیدا نکند هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نمی شود.

برای دریافت مشاوره و خرید جعبه دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

پک لاغری نیوشا

نظرات مشتریان

انواع دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی

دمنوش نیوشا اراک

علاوه بر تأثیرگذاری بر غدد شیری، مصرف این دمنوش پس از زایمان به مادران توصیه می‌شود. چراکه رحم برای بازگشت به عملکرد صحیح خود بعد از زایمان، به ویتامین‌ها و مواد معدنی زیادی احتیاج دارد. خبر خوب این است که چای برگ تمشک قرمز تقریباً همه آن‌ها را دارد. ویتامین‌های موجود در این دمنوش ویتامین C، E، A و B هستند. همچنین مقادیر قابل‌توجهی مواد معدنی مانند منیزیم، پتاسیم، کلسیم و فسفر نیز در این دمنوش دیده می‌شود. از طرف دیگر نوشیدن چای برگ تمشک به رحم کمک می‌کند تا به‌ اندازه قبل از زایمان بازگردد و از خونریزی زیاد پس از زایمان جلوگیری می‌کند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا تهران با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش برگ تمشک

با وجود اینکه گیاه برگ تمشک قرمز کم‌تر شنیده شده، اما می‌توان آن را یکی از گیاهان مؤثر در بهبود سلامت و تقویت قوای بدن دانست. این گیاه می‌تواند یک دمنوش خوش‌عطر و طعم در دوران شیردهی باشد و استفاده از آن نیز سلامت نوزاد را به خطر نمی‌اندازد. بسیاری از دانشمندان معتقدند که دمنوش برگ تمشک قرمز، یک نوشیدنی برای افزایش شیر مادر و تحریک غدد شیری است. در عین‌حال با خواص ضدالتهابی، ایجاد نفخ در نوزاد بر اثر شیر مادر را کاهش می‌دهد.

برای دریافت مشاوره و خرید چای دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

دمنوش برگ گزنه

یکی از مشکلات مادران پس از زایمان، تحلیل رفتن ویتامین‌ها و مواد معدنی در بدن آن‌ها است. این مسئله، هم از نظر جسمی و هم روحی، آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و همان‌طور که می‌دانید همه حالت‌های جسمی و روحی مادر می‌تواند بر شیر او اثرگذار باشد. برای اینکه کمی از این مواد معدنی را تأمین کنید، دمنوش برگ گزنه می‌تواند یک دمنوش مناسب در دوران شیردهی برای شما باشد. چای برگ گزنه غنی از ویتامین‌ها و مواد معدنی است و یکی از دمنوش‌های مجاز در شیردهی برای مادران کم‌خون به‌شمار می‌رود. این چای سرشار از کلروفیل و مواد معدنی از جمله آهن، کلسیم، پتاسیم، ویتامین A، C و K است که برای مادر و نوزاد از مواد ضروری به‌حساب می‌آیند.

برای دریافت مشاوره و خرید پک چاقی صورت دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش چای رویبوس

چای رویبوس ممکن است به گوش شما، نام جدیدی در میان انواع دمنوش مناسب دوران شیردهی باشد، اما حقیقت این است که این دمنوش قرن‌ها است که در آفریقا به‌عنوان یک داروی شگفت‌انگیز مصرف می‌شود. رویبوس را با نام چای قرمز یا چای بوته سرخ نیز می‌شناسند. این گیاه در سواحل جنوب غربی آفریقا می‌روید و خواص ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدان دارد. به همین دلیل یک داروی گیاهی مؤثر در درمان بسیاری از التهابات و بیماری‌ها است. همچنین در بررسی خواص و مواد معدنی مفید در مقایسه با چای سیاه و چای سفید برتری‌های آشکاری دارد.

دمنوش نیوشا اراک

چای رویبوس توسط زنان آفریقایی در دوران بارداری و عمدتاً برای رفع سوزش سر دل و حالت تهوع استفاده می‌شود. این گیاه به طور طبیعی فاقد کافئین و دارای تانن است و به بازگرداندن قوا و تقویت سیستم ایمنی بدن مادر بعد از زایمان کمک می‌کند. دمنوش رویبوس را یک نوشیدنی مقوی برای مادر شیرده می‌دانند که خواص آرام‌بخش نیز دارد. بنابراین اگر بعد از خوابیدن نوزاد مشکل بی‌خوابی دارید، می‌توانید خود را به یک فنجان دمنوش آرامش‌بخش قبل از خواب دعوت کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای پوست صورت با الو تندرستی همراه باشید.

برای استفاده از این دمنوش ها از مشاورین ما کمک بگیرید.

دمنوش بابوبه

گل بابونه یکی از بهترین گیاهان برای درمان انواع بیماری و تقویت سیستم ایمنی بدن است. دم‌کرده این گیاه نیز می‌تواند برای دوران شیردهی و بهبودی پس از زایمان تأثیری فوق‌العاده داشته باشد. دمنوش گل بابونه برای مادر خواص آرام‌بخش دارد و به کاهش استرس عمومی، درمان بی‌خوابی و رفع یبوست پس از زایمان کمک می‌کند. اما اگر به دنبال دمنوش برای زیاد شدن شیر مادر هستید، بهتر است بدانید که برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۸، تأثیر چای بابونه در دوران شیردهی در تحقیقی به اثبات رسید.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای سنگ صفرا با الو تندرستی همراه باشید.

در این تحقیق مشخص شد که دمنوش بابونه حاوی یک گالاکتاگوگ قوی (ماده‌ای برای افزایش ترشح شیر) است. دمنوش بابونه در شیردهی اغلب بی‌خطر و بدون عوارض است بااین‌حال اگر برای افزایش شیر قصد دارید از این دمنوش مصرف کنید، خود را به مصرف روزانه یک تا دو فنجان محدود کنید.

سخن پایانی در باب دمنوش لاغری نیوشا برای شیردهی

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای سردی معده با الو تندرستی همراه باشید.

مهم‌ترین نکته در مصرف دمنوش گیاهی در دوران شیردهی، مشورت با پزشک است. چرا که ممکن است بسیاری از این گیاهان با داروهای تجویز شده برای شما تداخل داشته باشند. به‌طورکلی دمنوش های لاغری نیوشا برای شیردهی، به بهبود روند نقاهت پس از زایمان و افزایش ویتامین‌ها و مواد مفید در شیر مادر کمک می کند و می‌تواند با بالابردن توان جسمی مادر و افزایش شیر، این دوره را برای شما ساده‌تر کند. در صورت تمایل به خرید دمنوش های لاغری نیوشابرای شیردهی می توانید به سایت الو تندرستی نیوشا مراجعه کنید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

مشاوره رایگان

برای دریافت کد تخفیف 20% دمنوش های نیوشا فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

سایدبار Scroll To Top