دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

دمنوش لاغری نیوشا
  • دمنوش لاغری نیوشا

پکیج لاغری سوپر ویژه نیوشا

596,000 تومان1,172,000 تومان
پک لاغری دمنوش کاهش وزن نیوشا شامل چربی سوزهای گیاهی قوی بوده و دارای سیب سلامت و تایید وزارت بهداشت

پک لاغری در شیردهی نیوشا

271,000 تومان1,805,000 تومان
چاقی ؛ مشکلی که برای بسیاری از مادران در زمان شیردهی به وجود می آید؟ چاقی در زمان بارداری امری

پک لاغری شکم و پهلو نیوشا

264,100 تومان315,000 تومان
دمنوش لاغری شکم و پهلو نیوشا شامل چندین دمنوش چربی سوز است. این دمنوش ها با تغیراتی که در متعادل

پک 120 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,450,000 تومان
پک ۱۲۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 100 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,200,000 تومان
پک ۱۰۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 80 روزه دمنوش لاغری نیوشا

865,000 تومان
پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

635,000 تومان
پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

450,000 تومان
پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

موضوع مورد بررسی دمنوش لاغری نیوشا بلوبری می باشد. چاقی و عوارض های بیش از حد آن باعث شده امروزه تمامی مردم به دنبال روش هایی برای لاغری باشند. برای لاغر شدن روش های مختلفی همچون عمل های جراحی، رژیم های سخت غذایی، ورزش و مصرف دمنوش های لاغری وجود دارد. در بین تمام روش های موجود، مصرف دمنوش های لاغری از پرطرفدارترین روش های لاغری است. اما پیدا کردن شرکت هایی که دمنوش های معتبر عرضه کنند بسیار سخت شده است. در این یکی از شرکت های که دمنوش های لاغری اش بسیار محبوب است؛ شرکت نیوشا است. این شرکت با دمنوش های لاغری فوق العاده اش بسیار مشهور شده است. یکی از معروف ترین دمنوش های نیوشا، دمنوش لاغری بلوبری است که در ادامه به بررسی کامل این دمنوش پرداخته می شود.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش گیاهی نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش لاغری چیست؟

مصرف دمنوش‌ یکی از قدیمی ترین روش ها برای لاغری است. دمنوش ها از ریشه و برگ گیاهان تهیه می شوند. برخی از مواد گیاهی، روی بدن تاثیر می‌گذراند و سبب می‌شوند بدن متابولیسم و سوخت‌وساز خود را افزایش دهد. همچنین برخی از انواع دمنوش گیاهی وجود دارد که می‌تواند عملکرد دستگاه گوارش را بهبود ببخشد و از این طریق بر توقف افزایش وزن تاثیر گذاشته که این موضوع باعث کاهش وزن و لاغری می‌شود. برخی از دمنوش‌های لاغری به‌طور مستقیم روی چربی سوزی نقش ندارند، اما می‌توانند با ایجاد آرامش اعصاب در فرد از پرخوری عصبی پیشگیری کنند. دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا اصفهان با الو تندرستی همراه باشید.

تفاوتی که مصرف محصولات طبیعی همچون دمنوش گیاهی، نسبت به انواع قرص‌های شیمیایی روی بدن می‌گذارد؛ سرعت اثرگذاری و همچنین تاثیرات آن‌ها در دراز مدت است. دمنوش لاغری گیاهی، نیازمند صرف زمان طولانی‌تری برای پاسخگویی مناسب است و ممکن است این موضوع افراد را خسته کند؛ اما از طرفی دیگر با نوشیدن روزانه دمنوش گیاهی لاغری نیوشا برای چربی سوزی، در دراز مدت به بدن خود آسیب نمی‌رسانید و سلامت شما حفظ می‌شود. درحالی‌که قرص‌های شیمیایی، اغلب پاسخگویی و تاثیر سریع‌تری دارند، اما در دراز مدت، مشکلاتی همچون مشکلات کبدی برای افراد ایجاد می‌کنند. تنوع دمنوش های لاغری نیوشا بسیار بالا است، اما در این مطلب به بررسی یکی از دمنوش های لاغری تاثیرگذار یعنی دمنوش لاغری نیوشا بلوبری پرداخته می شود.

پک لاغری نیوشا

نظرات مشتریان

دمنوش لاغری نیوشا بلوبری چیست؟

دمنوش نیوشا اراک

ارتباط بلوبری و لاغری از آن جهت مطرح می شود که بلوبری ها بسیار کم کالری هستند و حتی دو برابر کردن یک وعده نیز سبب خراب شدن رژیم نمی شود. یک فنجان بلوبری تنها ۸۰ کالری دارد. بر اساس یک رژیم ۲۰۰۰ کالری با این ۸۰ کالری که از بلوبری دریافت کردید ۱۵ درصد نیاز روزانه به فیبر و ۳۰ درصد نیاز روزانه بدن به ویتامین C  تامین شده است. دیگر توت ها نیز کالری بسیار کمی دارند. یک فنجان توت فرنگی خرد شده تنها ۵۰ کالری دارد و همین مقدار توت سیاه و تمشک نیز ۶۰ کالری دارد.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای خلط پشت حلق با الو تندرستی همراه باشید.

هیچ میوه، سبزیجات یا دیگر غذاها این قابلیت را ندارند که سوخت و ساز بدن را افزیش دهند. کاهش وزن زمانی اتفاق می افتد که مقدار کالری دریافتی از آنچه در طول روز نیاز دارید کمتر باشد. برای مثال یک خانم ۳۵ ساله با وزن ۸۰ کیلو اگر در طول روز ورزشش بسیار کم باشد یا ورزش نکند حدودا باید ۱۷۲۷ کالری در روز دریافت کند. BMI این خانم حدودا ۲۵٫۸ است که او را در گروه افرادی که دارای اضافه وزن هستند قرار  می دهند. اصلاح کردن رژیمی غذایی با کمک غذاهایی مانند دمنوش بلوبری کمک می کند کالری دریافتی کمتر شود و در نتیجه شاهد کاهش وزن باشید.

بلوبری میوه ای با طبع سرد و خشک است که مشتقات آن اعم از دمنوش و چای نیز همین طبع را دارند. بلوبری به عنوان تمشک آبی نیز شناخته می شود. دمنوش لاغری بلوبری نیوشا یک نوشیدنی سرد است که خواص بسیار زیادی برای بدن دارد. بلوبری و دیگر توت ها منابع خوبی از فیبر خوراکی، ویتامین C و پتاسیم هستند. بیشتر توت ها در هر وعده ۵۰ تا ۱۰۰ کالری وارد بدن می کنند. پژوهش ها نشان داده اند مصرف دمنوش لاغری بلوبری نیوشا به تقویت سلامت بدن کمک می کند. بلوبری ها سرشار از آنتی اکسیدان هستند که با رادیکال های آزاد مقابله می کنند. بنابراین احتمال ابتلا به سرطان و دیگر بیماری ها را کاهش می دهند. بلوبری ها دارای ترکیباتی هستند که احتمال بروز بیماری قلبی و سکته مغزی را کاهش می دهند و به بدن کمک می کنند با عفونت مقابله و بینایی و حافظه را تقویت کنند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای تنبلی تخمدان با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

خواص دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

دمنوش لاغری بلوبری نیوشا به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بسیار، فیبر، مواد معدنی و … بسیار پر خاصیت است. دمنوش بلوبری دارای مواد معدنی همچون آهن، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فیبر، فولات، روی، ویتامین‌های k, c و b6 است. مقدار زیاد آنتی اکسیدان در این ماده مغذی باعث شده که این میوه را پادشاه میوه‌ها بنامند. دمنوش لاغری نیوشا بلوبری.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای پا درد با الو تندرستی همراه باشید.

سرشار از آنتی اکسیدان

آنتی اکسیدان‌ها از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. رادیکال‌های آزاد یون‌های ناپایداری هستند که باعث اکسیداتیو سلول‌ها و DNA بدن می‌شود. که باعث بروز بیماری‌هایی همچون سرطان و بیماری‌های خود ایمنی می‌شود. دمنوش لاغری بلوبری نیوشا با داشتن آنتی‌اکسیدان فراوان از بدن در برابر رادیکال‌های ازاد محافظت می‌کند، در نتیجه باعث جلوگیری و کاهش سرطان می‌شود.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای مزاج بلغمی با الو تندرستی همراه باشید.

چربی سوزی بلوبری

مصرف دمنوش بلوبری در وعده صبحانه باعث کاهش چربی در بدن و در نتیجه کاهش وزن می‌شود. همچنین این میوه سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا اصفهان با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

کاهش فشار خون

نوشیدن روزانه یک فنجان دمنوش بلوبری نیوشا فشار خون را تنظیم می‌کند. بلوبری حاوی مقادیر بسیار زیادی پتاسیم، کلسیم و منیزیم است و همچنین فاقد سدیم است. تحقیقات جدید نشان داده که مصرف منظم بلوبری به دلیل داشتن این سه ماده غذایی بسیار مفید در کاهش فشار خون بسیار موثر است.

برای استفاده از این دمنوش ها از مشاورین ما کمک بگیرید.

راهنمای خرید دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

مصرف دمنوش ها یکی از راه های مبارزه با چاقی است. نکته مهم در مصرف دمنوش ها این است که دمنوش مورد نظرتان را از جای مطمئن خریداری کنید تا تاثیر مثبتی بر روند کاهش وزنتان داشته باشد. شرکت نیوشا که تولیدکننده انواع دمنوش ها در ایران است، یکی از معتبرترین فروشنده های دمنوش است. دمنوش لاغری بلوبری نیوشا یک دمنوش فوق العاده در کاهش وزن است که امروزه طرفداران زیادی دارد. شما برای تهیه این دمنوش می توانید به سایت فروش دمنوش نیوشا به نام الو تندرستی مراجعه کنید تا این محصول مطمئن را خریداری کنید. دمنوش لاغری نیوشا بلوبری

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای کم کاری تیروئید با الو تندرستی همراه باشید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

مشاوره رایگان

برای دریافت کد تخفیف 20% دمنوش های نیوشا فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

سایدبار Scroll To Top