دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ

دمنوش لاغری نیوشا
  • دمنوش لاغری نیوشا

پکیج لاغری سوپر ویژه نیوشا

596,000 تومان1,172,000 تومان
پک لاغری دمنوش کاهش وزن نیوشا شامل چربی سوزهای گیاهی قوی بوده و دارای سیب سلامت و تایید وزارت بهداشت

پک لاغری در شیردهی نیوشا

271,000 تومان1,805,000 تومان
چاقی ؛ مشکلی که برای بسیاری از مادران در زمان شیردهی به وجود می آید؟ چاقی در زمان بارداری امری

پک لاغری شکم و پهلو نیوشا

264,100 تومان315,000 تومان
دمنوش لاغری شکم و پهلو نیوشا شامل چندین دمنوش چربی سوز است. این دمنوش ها با تغیراتی که در متعادل

پک 120 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,450,000 تومان
پک ۱۲۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 100 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,200,000 تومان
پک ۱۰۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 80 روزه دمنوش لاغری نیوشا

865,000 تومان
پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

635,000 تومان
پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

450,000 تومان
پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

موضوع دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ می باشد. از دیرباز تا کنون مردم ایران برای درمان بسیاری از مشکلات خود از دمنوش های گیاهی استفاده می کنند. مصرف دمنوش ها یکی از بهترین راه برای درمان هر بیماری و مشکلی است. هر دمنوش خواص مختص به خود را دارد. امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و رژیم غذایی اغلب مردم دارای اضافه وزن و چاقی هستند. همان طور که می دانید چاقی باعث بروز بیماری های زیادی می شود. یکی از مطمئن ترین راه ها برای ماهش وزن، استفاده از دمنوش های لاغری نیوشا است. شرکت نیوشا یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دمنوش در بازار است. این شرکت به دلیل استفاده از مواد طبیعی در دمنوش های در بین مردم بسیار محبوبیت دارد. یکی از دمنوش های معروف این شرکت دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ است که امروزه مردم در سراسر کشور از آن استفاده می کنند.

همراه سایت نیوشا باشید تا با دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ آشنا شوید.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای خلط پشت حلق با الو تندرستی همراه باشید.

جنسینگ چیست؟

جنسینگ یک گیاه دارویی است که انواع مختلف آن، قرن ها برای مقاصد درمانی در آسیا و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفته است. جنسینگ یکی از محبوب ترین داروهای گیاهی در جهان است. این گیاه دارویی، بومی کشورهای آسیای شرق از جمله چین، کره و سیبری شرقی است. هزاران سال است از جینسینگ برای اهداف درمانی در طب سنتی چینی استفاده می شود. بخش عمده این گیاه که بیشتر برای اهداف درمانی استفاده می شود، ریشه آن است. جنسینگ آسیایی یکی از چندین نوع جنسینگ موجود در جهان است. اصطلاحات جنسینگ قرمز و جنسینگ سفید به ریشه های جنسینگ آسیایی اشاره دارد که به دو روش مختلف تهیه شده اند.

جنسینگ در طب سنتی به عنوان دارویی مؤثر در کاهش قند خون بعد از غذا در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 و عفونت های تنفسی استفاده می شود. جنسینگ هم چنین برای بهبود عملکرد ورزشکاران استفاده می شود. گفته شده است که جنسینگ می تواند به پیشگیری و کاهش عوارض مشکلاتی از جمله اختلال نقص توجه یا همان بیش فعالی (ADHD)، سرطان سینه، خستگی مرتبط با سرطان، علائم یائسگی، از دست دادن حافظه، کم خونی، بی خوابی، کاهش وزن، اختلالات خونریزی قاعدگی و اختلالات گوارشی نیز کمک کند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای مزاج بلغمی با الو تندرستی همراه باشید.

پک لاغری نیوشا

نظرات مشتریان

خواص دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا

دمنوش نیوشا اراک

دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا خواص دیگری نیز دارد که در ادامه با آن آشنا می شود:

افزایش انرژی

پلی‌ساکارید و الیگوپپتیدهای موجود در جنسینگ آمریکایی به کاهش استرتس اکسیداتیو و خستگی، افزایش فعالیت بدنی و انرژی به‌خصوص در بیماران مبتلا به سرطان کمک می‌کند.

جنسینگ می‌تواند در تحریک فعالیت ذهنی و بدنی افرادی که دچار ضعف و خستگی هستند نیز مؤثر باشد. نتیجه‌ی یکی از تحقیقات نشان می‌دهند که جنسینگ می‌تواند علائم خستگی را در بیماران مبتلا به سرطان کاهش دهد. البته، خاصیت انرژی‌بخشی جنسینگ تنها در افرادی دیده شده است که تحت روش‌‌های درمانی دیگری هستند. این ریشه‌ی گیاهی در افرادی که درمان‌ سرطان را به پایان رسانده‌اند، تأثیر چشمگیری نداشته است.

برای دریافت مشاوره و خرید پک چاقی صورت دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

ترکیبات قدرتمند موجود در مواد شیمیایی جینسینگ در کاهش چربی ها، تقویت و افزایش متابولیسم و شکستن پیوند چربی ها نقش دارند. مصرف دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا، به‌سرعت می‌تواند هورمون‌های گرسنگی و میل به غذا خوردن را سرکوب کند و درنتیجه،‌ مانع از افزایش وزن شود. دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا یکی از معروف ترین دمنوش های لاغری این شرکت است که طرفداران زیادی دارد.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای کم کاری تیروئید با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

ضد التهاب

جینسنوسید موجود در جنسینگ قرمز کره‌ای، دارای خواص آنتی‌اکسیدان و ضدالتهابی قوی است که می‌تواند به کاهش استرس اکسیداتیو و افزایش فعالیت آنزیمی کمک کند. این گونه از ریشه‌ی ارزشمند جنسینگ می‌تواند در کاهش التهاب عصبی و بهبود عملکرد مغز پس از آسیب نخاعی نقش داشته باشد. جنسینگ اغلب به منظور کاهش التهاب استفاده می‌شود. محققان معتقدند که جینسنوسید احتمالا می‌تواند مسیرهای مختلفی را در سیستم ایمنی بدن پیدا کند که به کاهش التهاب کمک می‌کنند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای جوش صورت با الو تندرستی همراه باشید.

درمان درهای قاعدگی

خاصیت آرام‌بخش و ضدالتهابی دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا باعث می‌شود که این ریشه‌ در درمان دردهای قاعدگی نیز نقش داشته باشد. این گیاه همچنین به کاهش تغییرات خلفی، گر گرفتی، تعریف شبانه، افزایش وزن، ریزش مو، کج‌خلقی و سایر تغییرات مرتبط با قاعدگی در زنان میان‌سال کمک می‌کند.

دمنوش نیوشا اراک

کاهش سطح قند خون

دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا دارای خواصی است که قند خون را در افراد مبتلا به دیابت نوع ٢ کاهش می‌دهد. جینسنوسید موجود در این گیاه همچنین بر تولید انسولین و بهبود مقاومت به انسولین در بدن نقش دارد. البته برای اثبات این خاصیت ریشه‌ی جنسینگ و تأثیر درمانی آن بر بیماری دیابت، باید تحقیقات بیشتری انجام شود. محققان در بررسی‌های مختلف متوجه شده‌اند که چه مقدار از این گیاه در درمان این بیماری مؤثر است.

برای دریافت مشاوره و خرید جعبه دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

برای استفاده از این دمنوش ها از مشاورین ما کمک بگیرید.

درمان اختلالات جنسی در آقایان

جینسنوسید موجود در جنسینگ برزیلی، اکسیدنیتریک را از سلول‌‌های لایه‌ی درون رگی آزاد می‌کند. این امر به آرام‌سازی و انقباض عروق خونی در بافت‌های تناسلی کمک می‌نماید؛ درنتیجه موجب درمان اختلالات جنسی در مردان می‌شود. علاوه‌بر این، ریشه‌ی جنسینگ می‌تواند ترشح هورمون تستوسترون را در مردان تقویت کند. نتیجه‌ی تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۲ در انجام شد، نشان می‌دهد که ۶۰ درصد از مردانی که از جنسینگ استفاده می‌کردند، شاهد بهبود در علائم بیماری خود بودند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا تهران با الو تندرستی همراه باشید.

نتیجه‌ی این تحقیقات که در مجله‌ی انگلیسی «Clinical Pharmacology» به چاپ رسیده است، از خاصیت جنسینگ قرمز در درمان اختلال عملکرد جنسی خبر داده است. البته تحقیقات بیشتری دراین زمینه انجام شده است. در بررسی اثربخشی جنسینگ قرمز برای درمان اختلال جنسی در آقایان، مشخص شد که تعداد آزمایش‌ها، اندازه‌ی نمونه و کیفیت روش‌های تجربی برای اثبات مزایای درمانی مداوم، چندان رضایت‌بخش نیست. درنتیجه، برای اثبات این خاصیت باید تحقیقات و بررسی‌های بیشتری انجام‌شود.

بهبود عملکرد ریه

دمنوش لاغری جنسینگ نیوشا در کاهش بیماری مزمن انسدادی ریع (COPD) که به التهاب راه هوایی فوقانی منجر می‌شود، نقش دارد. این بیماری به گرفتگی، خارش بینی و عطسه منجر می‌شود. دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ همچنین می‌تواند ریه‌ها را از عفونت‌های باکتریایی پاک کند.

سخن پایانی در باب دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ

جنسینگ یکی از گیاه های دارویی پرخاصیت است که امروزه دمنوش آن بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده است. شرکت نیوشا که یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید دمنوش های طبیعی و اصل است دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ را به بهترین نحو برای شما عزیزان تولید و عرضه می کند. برای تهیه دمنوش لاغری نیوشا جنسینگ می توانید از طریق سایت الو تندرستی نیوشا اقدام به خرید این دمنوش کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید چای دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

مشاوره رایگان

برای دریافت کد تخفیف 20% دمنوش های نیوشا فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

سایدبار Scroll To Top