دمنوش لاغری نیوشا برای طبع سرد

دمنوش لاغری نیوشا
  • دمنوش لاغری نیوشا

پکیج لاغری سوپر ویژه نیوشا

596,000 تومان1,172,000 تومان
پک لاغری دمنوش کاهش وزن نیوشا شامل چربی سوزهای گیاهی قوی بوده و دارای سیب سلامت و تایید وزارت بهداشت

پک لاغری در شیردهی نیوشا

271,000 تومان1,805,000 تومان
چاقی ؛ مشکلی که برای بسیاری از مادران در زمان شیردهی به وجود می آید؟ چاقی در زمان بارداری امری

پک لاغری شکم و پهلو نیوشا

264,100 تومان315,000 تومان
دمنوش لاغری شکم و پهلو نیوشا شامل چندین دمنوش چربی سوز است. این دمنوش ها با تغیراتی که در متعادل

پک 120 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,450,000 تومان
پک ۱۲۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 100 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,200,000 تومان
پک ۱۰۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 80 روزه دمنوش لاغری نیوشا

865,000 تومان
پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

635,000 تومان
پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

450,000 تومان
پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

موضوع دمنوش لاغری نیوشا طبع سرد می باشد. دمنوش یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی ها در تمام فصول سال است. امروزه به دلیل کم تحرکی و مصرف غذاهای نا مناسب، رژیم غذایی مردم تغییر کرده است و اکثر مردم چاق هستند.اما دیگر کسی به مصرف نوشیدنی های کافئین دار همچون قهوه و نوشابه و… نمی روند، زیرا از مضرات آن آگاه هستند. چند سالی می شود که مصرف دمنوش ها بسیار زیاد شده است. دمنوش‌های گیاهی از زمان قدیم به‌ جهت سلامت و درمان بسیاری از بیماری‌ها برای انسان ها با ارزش بوده و هستند. دمنوش‌ها هر یک با توجه به طبعی که دارند در فصول مختلف سال مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه تمام مردم برای پیشگیری از چاقی و درمان طبع بدن خود دمنوش می‌نوشند. سایت نیوشا که سازنده دمنوش های متعددی است، قصد دارد در ادامه شما را با دمنوش لاغری نیوشا برای طبع سرد آشنا کند.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای سردی معده با الو تندرستی همراه باشید.

طبع سرد چیست و چگونه تشخیص داده می شود؟

طبیعت سرد یا مزاج سرد به دو دسته سودایی و بلغم تقسیم بندی می‌شود. سودا خون بسیار غلیظ می‌باشد که رنگی تیره دارد و بسیار سنگین است. تجمع بیشتر سودا در طحال است. هنگام نیاز به معده ترشح می‌شود و احساس گرسنگی در فرد ایجاد می‌کند. سودا از سوختن و رسوب خلط صفرا بوجود می‌آید. سودا به خودی خود هیچگونه ضرری برای بدن ندارد و حتی بسیار مفید است. زیرا بافت‌های سخت بدن مانند استخوان‌ها و دندان از سودا تشکیل شده‌اند. مشکل وقتی ایجاد می‌شود که سودا از حد نرمال خود در بدن تجاوز کند که این امر غلبه سودا را پدید می‌آورد. غلبه سودا می‌تواند انواع بیماری‌ها را در فرد ایجاد کند. برای درمان سودای اضافی از بدن باید از دمنوش برای طبع سرد استفاده شود. از جمله بیماری‌های خطرناکی که از غلبه بلغم در بدن ایجاد می‌شود، سرطان است. سرطان بافتی سفت و سودایی دارد و هر نقطه بدن هم که باشد از تجمع و رسوب سودا تشکیل می‌شود. بنابراین باید در همان ابتدا که غلبه سودا در بدن کم است به فکر چاره بود و غلبه سودا در بدن را درمان کرد. بلغم از سودا سبک‌تر است. جنس بلغم از آب است به همین دلیل مزاج بلغم را سرد و تر می‌گویند.

مزاج بلغم بیشتر در نقاطی که مربوط به غدد لنفاوی و سیستم ایمنی بدن است تجمع می‌کند. افراد بلغمی به علت داشتن این طبع در بدن خود دارای پوستی سفید و روشن و موهای بور هستند. بلغمی‌ها بخاطر تجمع بلغم دچار چاقی در نواحی شکم و پهلو می‌شوند که با اصلاح مزاج و خوردن غذاهای گرم و تعدیل مزاج این بلغم اضافی خارج می‌شود و به وزن دلخواه خود می‌رسند. برای درمان بلغم باید از دمنوش‌های با طبع گرم استفاده نمود زیرا دمنوش با طبع سرد مناسب این مزاج نمی‌باشد و سبب افزایش بلغم می‌شود. فهمیدن طبع و مزاج بدن کار چندان راحتی نیست. برای این کار باید علم کامل و جامعی در مورد طب سنتی و شناخت مزاج‌ها داشته باشید. به همین دلیل بهترین کار این است تا با مشاوران سایت نیوشا در تماس باشید. مشاورها با بررسی سن، رنگ پوست، جنسیت شما، میزان سفتی یا نرمی پوست بدن شما، دمای بدن شما و دیگر موارد مهم در تشخیص مزاج؛ سعی می‌کنند مزاج شما را تشخیص دهند. متخصصان طب سنتی در فروشگاه نیوشا بعد از تشخیص مزاج شما می‌توانند، پکیج مناسب مختص شما را ارائه دهند.

پک لاغری نیوشا

نظرات مشتریان

دمنوش لاغری نیوشا طبع سرد

دمنوش نیوشا اراک

چای سیاه و تمشک آبی نیوشا

این دمنوش از ترکیب چای سیاه با عصاره تمشک آبی یا بلوبری درست شده است. محققان طبق پژوهش‌هایی که به تازگی روی این ترکیب فوق العاده انجام داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که دمنوش چای سیاه و بلوبری تاثیر بسیاری در متعادل ساختن دمای بدن و لاغری شکم دارد.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای پوست صورت با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش‌های لاغری نیوشا از گیاهان دارویی کاملا طبیعی درست می‌شوند. این گیاهان و داروها به صورت کاملا ارگانیک و طبق رعایت تمام استانداردهای علمی کشت می‌شوند. بعد از آن در کارخانه‌ی نیوشا و با کمک پیشرفته ترین دستگاه‌ها خشک و بسته بندی‌ می‌شود. تمامی دمنوش‌ های نیوشا دارای سیب سلامت می‌باشند. افرادی که طبع سرد دارند باید از دمنوش هایی با طبع گرم استفاده کنند. در ادامه مطلب به بررسی دمنوش‌های نیوشا برای طبع سرد به همراه خاصیت و ویژگی‌های آن‌ها پرداخته می شود:

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای سنگ صفرا با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

دمنوش به لیمو

دمنوش به لیمو طبع گرم و خشکی دارد و برای افرادی که طبع سرد دارند، یک پیشنهاد ویژه است. دمنوش به لیمو به کاهش وزن کمک می‌کند. این دمنوش از گذشته برای درمان سرماخوردگی، تب، سوءهاضمه و بی‌خوابی استفاده می‌شود. ترکیبات فنول موجود در گیاه به‌ لیمو به سم‌زدایی بدن و از بین بردن رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند. مقدار آنتی‌اکسیدان موجود در دمنوش به‌ لیمو با چای سبز برابری می‌کند، با این تفاوت که طعم ملایم‌تری دارد.

برای دریافت مشاوره و خرید پک چاقی صورت دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش به لیمو و آویشن 

اگر از نوشیدن دمنوش‎های ترکیبی لذت می‎برید، دمنوش ترکیبی به لیمو و آویشن را حتما امتحان کنید.

دمنوش ترکیبی به لیمو و آویشن به دلیل طبع گرمی که دارد، برای افرادی که مزاج بلغمی دارند و خواستار لاغری هستند، توصیه می‌شود. این دمنوش علاوه بر آن که به بهبود معده‌های سرد مزاج کمک می‌کند، برای تقویت حافظه هم مفید است. گیاه آویشن خواص فراوانی برای پوست و مو دارد و باعث از بین بردن جوش، شوره سر و ریزش مو می‌ شود.

برای دریافت مشاوره و خرید دمنوش نیوشا برای جوش صورت با الو تندرستی همراه باشید.

دمنوش نیوشا اراک

دمنوش بابونه

بابونه دشمن سردی است. دمنوش بابونه یکی از دمنوش‌‎های پرطرفداری است که در رژیم‎های غذایی از آن به شکل ویژه‌ای استقبال می‎شود. این دمنوش طبع گرمی دارد و برای بلغمی مزاج‌ها و افرادی که دچار چاقی هستند، بسیار مناسب است. نوشیدن دمنوش بابونه به بهبود زخم‌های دهان، اضطراب و افسردگی، بی‌خوابی و مشکلات گوارشی کمک می‌کند. این نوشیدنی گرم و سالم، موقع سرماخوردگی هم موجب تقویت سیستم ایمنی می‌شود.

برای استفاده از این دمنوش ها از مشاورین ما کمک بگیرید.

دمنوش زنجبیل

زنجبیل، گیاهی است که طبع گرمی دارد و دمنوش آن برای افراد بلغمی که سرد مزاج هستند بسیار مفید است. زنجبیل یک ضدالتهاب قوی است و برای بهبود بیماری‌ هایی مثل آرتروز، قاعدگی شدید و مشکلات روده استفاده می‌شود. زنجبیل هم به کاهش چربی، قند و اضافه وزن افراد بلغمی کمک می‌کند.

برای دریافت مشاوره و خرید جعبه دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

خرید دمنوش لاغری نیوشا برای طبع سرد

علاوه بر دمنوش‌های آورده شده در این مطلب بهارنارنج و گل گاوزبان دارای طبع گرم هستند و مصرف آن‌ها در فصل گرم و افرادی که طبع سرد دارند را گرم کرده و مانع سرمازدگی می‌شود. افرادی که دارای طبع سرد هستند، اگر از روی هوس دمنوش هایی که طبع سرد دارند مصرف کردند، حتما چند قاشق عسل نیز همراه آن مصرف کنند تا سردی طبع آن ها گرفته شود. سایت نیوشا که یکی از تولیدکنندگان بزرگ در زمینه دمنوش است، به شما اطمینان می دهد که با مصرف دمنوش های نیوشا می توانید طبع خود را کنترل کنید و بدنی خنثی داشته باشید.

برای دریافت مشاوره و خرید چای دمنوش نیوشا با الو تندرستی همراه باشید.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

مشاوره رایگان

برای دریافت کد تخفیف 20% دمنوش های نیوشا فرم زیر را تکمیل نمایید.

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

سایدبار Scroll To Top