دمنوش لاغری نیوشا
دمنوش لاغری نیوشا
 • دمنوش لاغری نیوشا

پک لاغری شکم و پهلو نیوشا

264,100 تومان315,000 تومان
دمنوش لاغری شکم و پهلو نیوشا شامل چندین دمنوش چربی سوز است. این دمنوش ها با تغیراتی که در متعادل

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

635,000 تومان
پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک لاغری در شیردهی نیوشا

271,000 تومان1,805,000 تومان
چاقی ؛ مشکلی که برای بسیاری از مادران در زمان شیردهی به وجود می آید؟ چاقی در زمان بارداری امری

پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا

450,000 تومان
پک ۴۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پکیج لاغری سوپر ویژه نیوشا

596,000 تومان1,172,000 تومان
پک لاغری دمنوش کاهش وزن نیوشا شامل چربی سوزهای گیاهی قوی بوده و دارای سیب سلامت و تایید وزارت بهداشت

پک 100 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,200,000 تومان
پک ۱۰۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 80 روزه دمنوش لاغری نیوشا

865,000 تومان
پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی

پک 120 روزه دمنوش لاغری نیوشا

1,450,000 تومان
پک ۱۲۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی
خرید دمنوش لاغری نیوشا

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا شامل دمنوش هایی از شرکت معتبر نیوشا است که با استفاده از تنظیم هورمونی بدن و تعدیل مزاجهای آن موجب می شود بدن شما بصورت خودکار اشتهای شما را کم کرده و چربی های اضافی را بسوزاند.

پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا
میانگین ۶ و تا ۱۲ کیلوگرم کاهش وزن طی دوره

آیا از تلاش های مکرر برای لاغری و نتیجه نگرفتن خسته شده اید؟

آیا وقت یا امکان انجام ورزش سخت برای لاغر شدنتان ندارید؟

آیا از پرهیز غذایی رژیم های متنوع خسته شده اید؟

آیا از وضعیت کنونی اندام خود احساس خوبی ندارید؟

آیا دوست دارید با رسیدن به تناسب اندام توسط پک ۶۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا ، اراده و توان خود را به دیگران اثبات کنید؟

 

آیا دمنوش های لاغری نیوشا حقیقت دارد؟
یکی از سوالاتی که ممکن است براتون پیش اومده باشه اینه که واقعاً لاغری با دمنوش نیوشا حقیقت داره؟

بهترین راه جواب دادن به این سوال فایل های مستند از کسانی هست که با استفاده از دمنوش نیوشا وزن کم کردند. به خاطر همین از شما دعوت می کنیم کلیپ زیر رو ببینید:

لاغری با دمنوش های نیوشا

نظرات مشتریان

در حقیقت دمنوش لاغری نیوشا نوعی نوشیدنی است که در آن بخشی از گل، برگ، ساقه، ریشه، دانه، پوست میوه یا دیگر اجزای گیاهان دارویی که قابل استفاده برای نوشیدن هستند و در آب حل می شوند مورد استفاده قرار می‌گیرد. دمنوش ها انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای خاصیت و طعم و عطر متفاوتی است. برای بسیاری از بیماری ها و امراض مفید هستند.  همگی ما دوست داریم برای لاغر شدن راحت ترین روش را انتخاب کنیم.

یکی از راحت ترین روش هایی که می تواند در لاغری به ما کمک هایی داشته باشد استفاده از دمنوش های لاغری است. دمنوش لاغری نیوشا یکی از بهترین و موثر ترین دمنوش هایی است که با ارائه ی راهکار هایی به شما عزیزان می تواند اثرات خود را در کمترین مدت داشته باشد.

سخت ترین بخش های بدن برای چربی سوزی قسمت شکم و بدن می باشد که شاید بارها ورزش های سخت و رژیم های سنگینی را امتحان کرده باشید اما جواب نگرفته باشید، برای همین هم روشی که می تواند در کمترین زمان و بدون سختی اثر کند دمنوش لاغری نیوشا است.

فواید دمنوش های لاغری برند نیوشا

دمنوش لاغری نیوشا توسط بزرگترین اطبا سنتی کشورمان تولید می شود که تمامی تجربیات و تخصص خود را به کار گرفته اند و با کمک دستگاه های بسیار پیشرفته به صورت استاندارد تولید می شود بنابراین این توضیح می تواند گواهی باشد برای اعتماد به استفاده از این دمنوش های لاغری.

دمنوش لاغری نیوشا به شما کمک می کند تا اشتهای کاذب در شما از بین برود و دیگر به سمت غذا های شیرین و پرچرب نروید. دمنوش لاغری نیوشا کمک می کند تا شما سوخت و ساز بدنتان بیشتر شود وتمامی چربی های بدن کاهش یابند.

تمامی این تعاریف می تواند به ما نشان دهد که استفاده از دمنوش های لاغری نیوشا می تواند به ما برای داشتن 3 وعده ی غذایی بدون ریزه خواری کمک کند. شاید در طول روز اشتهای ما به سمت شیرینی زیاد باشد شاید روزی در خوردن فست فود زیاده روی کنیم و… که تمامی این خواسته و اتفاقات در بدن دارای نشانه هایی هستند که میل و رغبت مارا به سمت آن غذا می برند.

شما باید با کمک یک روش بهینه و درست سعی در سازش بدن خود داشته باشید. شاید اگر بخواهید رژیم های سنگین یا ورزش های سنگین را شروع کنید، قدرت چربی سوزی بسیار پایین باشد و بدن شما مقاومت هایی داشته باشد. شما برای لاغری به آن روش نیاز دارید که ماه ها در تلاش باشید تا 1 سایز کم کنید.

اما دمنوش لاغری نیوشا با کارایی که دارند می توانند به شما برای رسیدن به هدفتان کمک کنند. از یک طرف این دمنوش گیاهی است و مشکلی در بدن شما ایجاد نمی کند از طرفی دیگر مورد تایید توسط اساتید طب سنتی قرار گرفته است بنابراین استفاده از آن می تواند بسیار جالب باشد.

خوردن برخی عادات غذایی مانند چای که بین ما ایرانی ها بسیار زیاد است می تواند معایبی را با خود به همراه داشته باشد. بنابراین در صورت استفاده از دمنوش لاغری نیوشا باید استفاده از چای را به صفر برسانید. متاسفانه خوردن بیش از حد چای باعث بروز بیماری هایی می شود.

اگر دلتان می خواهد نوشیدنی استفاده کنید بهتر است به سمت دمنوش لاغری نیوشا بروید که هم سالم تر است و هم می تواند عطش شما را برطرف سازد. از جمله دمنوش لاغری نیوشا دمنوش های بلوبری و کرن بری هستند که می توانند به شما در سوزاندن چربی ها کمک کنند.

همانطور که گفته شد یکی  از موضوعاتی که می تواند به شما برای داشتن یک رژیم آسان کمک کند صرف کردن زمان است. اینکه شما چقدر برای آن رژیم زمان می گذارید. دمنوش لاغری نیوشا تنها 40 روز وقت شما را می گیرد. هم می تواند جای نوشیدنی هایی مانند چای را پر کند و هم می تواند به شما در بازده ی کم کمک کند تا به تناسب اندام برسید.

 

لیست قیمت دمنوش های لاغری نیوشا

دمنوش لاغری نیوشا در حقیقت یک پکیج است. پکیجی که در کنار یک دیگر می توانند به شما کمک کنند. این پکیچ که بسیار کامل هستند و هیچ مشکلی هم برای مصرف ندارند، به صورت مستقیم قسمت های مختلف و چربی دار بدن شما را مورد هدف قرار می دهند. شما می توانید به راحتی با ثبت سفارش از این محصول بسیار ارزان و شگفت انگیز استفاده کنید. برای کسب دانش بیشتر درباره ی این دمنوش لاغری با ما همراه باشید.

تصاویر قبل و بعد لاغری دمنوش نیوشا

خواص دمنوش لاغری نیوشا

یکی از مهم ترین سوالاتی که میتواند ذهن شما مخاطبان را به خود مشغول سازد میزان خواص این دمنوش های لاغری است.

دمنوش لاغری نیوشا چیست

1_بهره مندی از خواص بالای گیاهان دارویی

دمنوش لاغری نیوشا از خاصیت گیاهی برخوردار است بنابراین مانند دارو های شیمیایی هرگز به جسم شما آسیبی نمی زنند و می توانند بسیار مفید باشند.
دمنوش لاغری نیوشا در واقع یک پکیج است که در آن دمنوش های فراوان با طعم ها و خاصیت های متفاوتی قرار داده اشت.

2_ چربی سوزی و لاغری

لاغر شدن یکی از مهم ترین دغدغه های امروز ما است زیرا اضافه وزن و نداشتن تحرک کافی گریبان مارا گرفته است و برای چربی سوزی آن بسیاری از افراد باید ساعت ها ورزش کنند یا رژیم های سنگین بگیریند بنابراین برای اینکه بتوانیم در یک دوره ی کوتاه مدت نتیجه ی دلخواه خود را بگیریم می توانیم از دمنوش لاغری نیوشا استفاده کنیم. روشی که بتواند استایل ایدآلی به ما هدیه کند و مشکل آفرین نباشد.

3_ایجاد آرامش و رفع استرس های ناشی از فعالیت های روزمره

زندگی ما با استرس عجین شده است کار های روزمره و مشکلات اقتصادی و نبودن امکانات کافی برای پیشبردن زندگی و محیط کار و… می تواند به ما استرس دهد و ما را از پا دربیاورد.

بنابراین یکی از راه های غلبه به این مشکلات می تواند استفاده از دمنوش نیوشا باشد چرا که با خاصیت دارویی خود می تواند انرژی بخش باشند و اعصاب و روان ما را آرام کنند.

در یک روز پر مشغله در خانه تنها چیزی که می تواند آرامش را به ما هدیه کند دمنوش لاغری نیوشا است.

4_پاکسازی کبد چرب و یا پیشگیری از کبد چرب

از مشکلی مانند کبد چرب دارید و برای حل آن نمی دانید چه روشی بسیار موثر است می توانید از دمنوش های لاغری نیوشا استفاده کنید. همانطور که گفته شد این دمنوش ها با خاصیت گیاهی که دارند می توانند داروی خوبی برای بهبودی بیماری هایی چون کبد چرب باشند.

5_پاکسازی و شفاف سازی پوست

اگر پوست آلوده ایی دارید و جوش میزنید و یا روی پوست خود لکه دارید می توانید از دمنوش های لاغری نیوشا استفاده کنید.
این دمنوش خاصیت پاکسازی پوست هم دارند و می توانند برای پوست شما بسیار مفید باشند و ویتامین های مربوط به شفاف سازی پوست شما را به خوبی تامین سازند.

6_تقویت مو و ناخن

یکی دیگر از خاصیت های دمنوش لاغری نیوشا تقویت مو و ناخن است. این ویژگی این امکان را به شما می دهد تا دوباره موی پر پشت و ناخن های مقاومی را تجربه کنید.

بسیاری از افراد برای تقویت مو و ناخن شاید خرج های بسیاری کرده باشند؛ شاید قرص ها و داروهای شیمیایی بسیاری استفاده کرده باشند اما نتیجه نگرفته باشند بنابراین باید از دارویی استفاده کنید تا ضرری برای بدن شما نداشته باشند و چه چیزی بهتر از دمنوش های گیاهی نیوشا.

7_رفع یا پیشگیری از کم خونی

مشکل کم خونی یکی دیگر از مشکلاتی است که گریبان همه را گرفته است جنسیت و سن و سال هم نمی شناسند! البته کم خونی در بین خانم ها شایع تر است. اما در هر صورت نیاز به پیدا کردن راه حلی داریم که یتوانیم این مشکل را راحت تر بدون به وجود آوردن مریضی دیگر حل کنیم و آن راه حل چیزی نیست جز استفاده از دمنوش نیوشا که با خاصیتی که دارد می تواند کم خونی را در شما جبران کند.

8_رفع یا پیشگیری از چربی خون

چربی خون یکی دیگر از امراضی است که گریبان گیر افراد سن بالا است و برای از بین بردن این بیماری هنوز نمی دانند که باید چه روشی را امتحان کنند!

دمنوش نیوشا یکی دیگر از خواصی که دارد این است که می تواند از چربی خون پیشگیری کند و یا این بیماری را در شما به طور کامل رفع سازد. اگر دچار این بیماری هستید توصیه ی ما این است که این روش درمان را هم امتحان کنید.

9_افزایش میل جنسی

امروزه ناتوانی جنسی بین خانم ها و آقایان بسیار شایع شده است و برای رفع آن بسیاری از افراد به خوردن قرص و دارو های شیمیایی می پردارند، این قرص و دارو ها نه تنها جوابگوی بیماری شما نیست بلکه عوارض هم دارد.

اگر دچار ناتوانی جنسی هستید می توانید از دمنوش نیوشا استفاده کنید.

10_کنترل فشار خون

دمنوش نیوشا راه حلی موثر برای کنترل فشار خون در افراد سن بالا است. اگر شما شخصی را در خانه دارید که دچار فشار خون است دمنوش نیوشا می تواند بسیار کمک کننده باشد.

11_بهبود عملکرد دستگاه گوارش

مشکلات در دستگاه گوارشی بین افراد در سنین مختلف بسیار شایع شده است و شاید علت آن کم تحرکی و عادات بد غذایی باشد.

بنابراین اگر می خواهید دستگاه گوارش شما به خوبی عمل کند بهتر است از دمنوش گیاهی نیوشا استفاده کنید چرا که خاصیت بسیار بالایی دارد.

نمونه ایی از خاصیت دمنوش لاغری نیوشا را در ادامه با یک دیگر بررسی می کنیم.
دمنوش چای سبز و لیمو : اشتها را کاهش می دهد
دمنوش چای سبز و آلوئه ورا و عسل : برای شفافیت و طراوت پوست و رفع یبوست می تواند بسیار مفید باشد و همچنین اگر اضافه وزن دارید میتوانید از این دمنوش استفاده کنید.

دمنوش چای سبز و نعنا فلفلی :

برای اینکه تناسب اندام داشته باشید و وزن خود را کم کنید می تواند بسیار مفید باشد.

دمنوش بلوبری یا تمشک آبی :

چربی سوزی قوی در بخش شکم و پهلو

دمنوش کرن بری :

چربی سوز و کاهش سلولیت شکم و پهلو وران وبازو.

انواع دمنوش لاغری نیوشا

دمنوش نیوشا دارای انواع متفاوتی است که در دسته بندی های مختلی هم قرار می گیرد. از جمله می توانیم به

1_پکیج لاغری نیوشا 

2_دمنوش های بر پایه چای سبز نیوشا 

3_دمنوش های بر پایه چای سیاه نیوشا

4_پک های سلامتی و درمانی نیوشا

اشاره کنیم هر کدام از این دمنوش ها دارای تنوعی بسیار بالایی است و می تواند بسیار مناسب افراد واقع شود.

همانطور که گفته شد دمنوش های نیوشا دارای یک تیم قدرتمند و متخصصی است که با تلاش خود تونسته اند به صورت ترکیبی از گیاهان برای ساخت این پکیج زحمت بکشند. طبع این دمنوش ها متعادل است به عنوان مثال اگر دمنوشی دارای طبع سرد باشد در کنار آن دمنوشی با طبع گرم قرار می گیرد تا در هنگام استفاده از آن دچار مشکل نشوید.

انواع دمنوش لاغری نیوشا

به عنوان مثال می توانیم به زیره ، زنیان ، آویشن که در دمنوش حس خوب زندگی ، خار مریم ، شاتره ، کاسنی در دمنوش خارمریم و چای ترش ، کرنبری ، توت فرنگی ، زرشک ، تمشک ، آلبالو در پک ریزمیوه های قرمز و انواع گیاهان و میوه های دیگری مانند شنبلیله ، گزنه ، گشنیز ، گل گاوزبان ، سنبل الطیب ، ریبوس و… اشاره کنیم که در پک محصولات به کار رفته اند.

تاثیرات این دمنوش ها در کنار یک دیگر باعث می شود تا به طور مکمل و مستمر عمل کنند. به عنوان مثال برای مشکل پوستی که می خواهید از یک دمنوش استفاده کنید قطعا به آن صورت تاثیر خود را نمی گذارد مگر این که در کنار دیگر گیاهان قرار گیرد.

✅ لاغری با دمنوش لاغری نیوشا راحت است:
کافی است در روز چند وعده دمنوش موجود در پک ۸۰ روزه دمنوش لاغری نیوشا را بنوشید. سخت که نیست؛ هست؟؟!

✅ لاغری با دمنوش لاغری نیوشا احتیاج به رژیم خاصی ندارد:
از آنجا که این دمنوشها اشتهای شما را کم کرده و سوخت و ساز بدن شما را بالا می برند و نیز متابولیسم شما را تنظیم می کنند احتیاج به رژیم غذایی خاصی نیز نخواهید داشت. کافی است فست فود، نوشابه، شیرینی و غذاهای بسیار چرب مثل کله پاچه را بیخیال شوید! دمنوش بنوشید و لاغر شوید.

خواص دمنوش لاغری نیوشا

به همین علت است که در این پکیج انواع مختلفی گیاه قرار گرفته شده است و می تواند بسیار موثر باشد. در ادامه انواع این دمنوش ها را با توضیحات لازم به شما عزیزان یادآور می شویم. با ما همراه باشید.

1_ چای گزنه و برگ زیتون نیوشا

2_ چای سبز و زوفا نیوشا

3_ چای جنسینگ و عسل نیوشا

4_ چای آلوورا و عسل نیوشا

5_ چای به لیمو نیوشا

6_ چای سیب ترش نیوشا

7_ چای سبز و گل گاو زبان نیوشا

8_ چای لیمو نیوشا

9_ چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا

10_ چای رزماری و گل محمدی نیوشا

11_ چای سبز و بهارنارنج نیوشا

12_ دمنوش مثلثی راز سلامتی نیوشا

13_ دمنوش های مخلوط چای سیاه نیوشا

1_ دمنوش زعفرانی نیوشا

2_ چای نعناع نیوشا

3_ دمنوش وانیل نیوشا

4_ دمنوش چای هل نیوشا

5_ دمنوش چای کرن بری نیوشا

6_ چای بلوبری نیوشا یا تمشک آبی

7_ دمنوش چای توت فرنگی نیوشا

8_ دمنوش چای دارچین نیوشا

9_ دمنوش چای پرتقال نیوشا

10_ چای بادرنجبویه نیوشا

11_ دمنوش بهارنارنج نیوشا

12_ دمنوش چای زنجبیل نیوشا

13_ چای آلبالو نیوشا

14_ دمنوش ارل گری نیوشا

15_ دمنوش چای ماسالا نیوشا

14_ چای خالص

1_ چای سیاه خالص سی تی سی نیوشا

2_ چای خالص و اصیل ایرانی نیوشا

3_ چای خالص آسام و سیلان نیوشا

4_ چای قلمی ایرانی نیوشا

5_ چای خالص(لفاف آلومینیومی) نیوشا

6_ چای سفید نیوشا

15_ چای 25 عددی

1_ چای سبز کیسه‌ای نیوشا

16_ چای سبز ۳۵۰ گرمی دوی پک نیوشا

17_ انواع دمنوش های گیاهی بدون چای

1_ دمنوش چای ترش نیوشا

2_ دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا ( دمنوش میکس بری نیوشا )

3_ دمنوش خارمریم، شاتره و کاسنی کیسه ای نیوشا

4_ دمنوش گل گاوزبان به لیمو زیرفون سنبل الطیب کیسه ای نیوشا

5_ دمنوش مثلثی رویبوس نیوشا

6_ دمنوش مخلوط میوه های استوایی نیوشا

7_ دمنوش مثلثی حس خوب زندگی نیوشا

8_ دمنوش مثلثی به نیوشا 

9_ دمنوش مثلثی معجون رویایی نیوشا

18_ پودر قهوه

1_ هات چاکلت کلاسیک و دارک نیوشا

2_ کافی میکس های نیوشا

نکات مصرف دمنوش لاغری نیوشا

برای مصرف این دمنوش نیاز دارید نکاتی را رعایت کنید که اثربخشی خود را در بدن شما نشان دهد. یکی از مهم ترین نکاتی که در ابتدای مصرف باید در نظر داشته باشید ویژگی های جسمی و امراض بدن شماست که آیا این دمنوش در صورت داشتن فلان بیماری در بدن شما باعث به وجود آمدن مشکلات و امراض دیگر نمی شود؟ در ادامه به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

در حین مصرف دمنوش لاغری نیوشا باید نکاتی را رعایت کنید که دمنوش جذب بدن شما شود.

شاید بار ها شنیده باشید که دمنوش های گیاهی دارای خاصیت هستند و می توانید هر چقدر که دوست دارید از آن استفاده کنید. در صورتی که این تفکر غلط است هر چیزی که زیاده روی داشته باشد باعث به وجود آمدن بیماری و امراض دیگر خواهد. برای استفاده از دمنوش های لاغری باید نکاتی را رعایت کنید.

برای مصرف باید از ظرف های شیشه ایی یا چینی یا لعابی استفاده کنید و تی بگ را به مدت 5 الی 10 دقیقه در یک لیوان آب جوشیده شده قرار دهید و به صورت گرم از آن استفاده کنید.

مثلا چای سبز در دمنوش لاغری نیوشا می تواند برای کاهش وزن شما بسیار مفید باشد برای استفاده از آن باید یک ربع یا نیم ساعت قبل از هر وعده ی غذایی از آن استفاده کنید.

اگر دارای مزاج گرم هستید و یا در طول روز گرمی بسیاری خورده اید می توانید از دمنوش ریز میوه های قرمز جنگلی استفاده کنید که برای مصرف آن باید ناشتا باشید و اگر دارای افت فشار در اول صبح هستید بهتر است که آن را به صورت میان وعده با دارچین و عسل میل کنید.

یک قاشق مرباخوری از این دمنوش را در یک لیوان آب جوش قرار دهید و به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید تا دم بکشد و بعد میل کنید.

روش های افزایش تاثیر دمنوش لاغری نیوشا

1_از بین بردن چربی های شکم
2_کاهش وزن با افزایش سوخت و ساز
3_ کاهش اشتها کاذب
4_ افزایش متابولیسم بدن
5_ تسریع دهنده کاهش وزن
6_ تثبیت کننده وزن
7_کنترل غذای مصرفی
8_بهبود گردش خون در بدن
9_پاک سازی کبد
10_ بهبود دستگاه گوارش
11_ درمان یبوست و درد معده

موارد نام برده شده بدین معنی است که این دمنوش ها دارای خاصیت های بالایی هستند اما برای این که این خاصیت ها در بدن شما جذب شوند نیاز دارید که نکاتی را رعایت کنید که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم کرد.

اما قبل از آن باید به شما عزیزان یادآور شویم که میزان انگیزه ی شما برای استفاده از این دمنوش ها و اطلاعات کافی درباره ی ویژگی های جسمی خود می تواند کمک کننده باشد.

بسیار از افراد فکر می کنند تنها با نوشیدن این دمنوش های گیاهی در خانه می توانند سلامت باشند و یا لاغر شوند؛ در صورتی که شام خود را با برنج و غذا های آنچنانی شروع می کنند.

افرادی که تحرک ندارند و نمی توانند در خوردن غذا های فست فودی رعایت کنند؛ هرگز این دمنوش های لاغری نمی توانند به شما برای لاغر شدن کمک کند.

البته که برای لاغر شدن و سلامتی بدن نیاز به کمی رعایت و تحرکت و ورزش کردن دارید. در هر صورت بدن شما نیازمند ورزش کردن است و این دمنوش های گیاهی هم می توانند مکملی باشند برای شما تا بهتر بتوانید خودتان را لاغر سازید.

نکته اول: نوشیدن آب در طول روز

یکی از مهم ترین روش های لاغری برای شما نوشیدن آب به طور متوسط است. نوشیدن آب باعث می شود شفافیت و جذابیت پوست خود را از دست ندهید.

نوشیدن آب باعث می شود که بدن شما سلامتی خود را بدست بیاورد و برای کاهش وزن کمک های بسیاری به شما داشته باشد.

هر زمان که خواستید از دمنوش های لاغری نیوشا استفاده کنید بهتر است که به یاد داشته باشید خوردن مایعات برای شما بسیار واجب است. نوشیدن آب باعث می شود که اشتها در شما کم شود و کالری اضاف وزن روزانه را در شما کم سازد.

سوخت و ساز بدن شما با استفاده از نوشیدن دمنوش های لاغری بسیار کم می شود در نتیجه بدن شما نیاز به مایعات پیدا می کند.

بنابراین این نکته را در ذهن داشته باشید اگر فردی هستید که خوردن آب برای شما مشکل است و یا یادتان می رود آب بنوشید یک بطری اب جلوی خود قرار دهید و جرعه جرعه بنوشید.

نکته دوم: به هیچ وجه صبحانه را حذف نکنید

یکی از مهم ترین وعده های غذایی شما صبحانه است. سعی کنید شب ها زود بخوابید و صبح بیدار شوید و صبحانه میل کنید. این بخش یکی از مهم ترین بخش های رژیم غذایی شما و لاغری شما است.

اگر صبحانه را از وعده ی غذایی خود حذف سازید قند خونتان پایین می آید و دیگر انرژی نخواهید داشت و در طول روز گرسنه خواهید بود.

حذف صبحانه باعث ریزه خواری در طول روز می شود و همین امر باعث دریافت کالری بیشتر در بدن شما خواهد بود.

بنابراین این نکته را در خوردن صبحانه رعایت کنید.

نکته سوم: فعالیت بدنی

حتما ورزش کنید یکی از مهم ترین راهکار هایی که برای لاغری توصیه می شود داشتن تحرک در طول روز است. می توانید به پارک بروید و ورزش کنید. به عنوان مثال دمنوش بلوبری نیوشا باعث می شود که چربی سوزی در بدن شما بسیار بالا برود و همین امر نیاز پیدا می کند که شما بعد از مصرف این دمنوش چزی حدود 30 دقیقه الی 45 دقیقه نیاز به ورزش کردن پیدا کنید.

نکته چهارم: حذف برنج وعده ی سفید

به جای برنج سفید می توانید از برنج قهوه ایی استفاده کنید. برنج قهوه ایی دارای چگالی کمتری است و می توانید با استفاده ی بسیار کم از برنج قهوه ایی احساس سسیری کنید و کالری کمتری را هم وارد بدن کنید. برنج قهوه ایی دارای فیبر است و می تواندبه دستگاه گوارشی کمک کند. قبل از نوشیدن دمنوش می توانید از این نوع برنج استفاده کنید.

نکته پنجم: نان سفید را حذف کنید

اگر می خواهید در استفاده از دمنوش های لاغری جواب ببینید باید نان سفید را حذف سازید زیرا هرچقدر که دمنوش بخواهد برای بدن شما کارساز باشد، با خوردن هر نوع غذایی کالری دربدن شما بیشتر می شود و دمنوش دیگر جوابگوی بدن شما نخواهد بود. بنابراین نیاز دارید که به کارایی دمنوش کمک توسعه ببخشید.

از نان سبوسدار تیره استفاده کنید که باعث می شود چربی های شکم و پهلو ی شما کاهش پیدا کند. این نان ها دارای  ویتامین B12 و B14 هستند.

نکته ی ششم: لحاظ کردن ویژگی های جسمی و امراض خود

برای استفاده از دمنوش لاغری نیوشا افراد باید ویژگی های جسمی خود و یا امراض خود را لحاظ کنند.

به عنوان مثال میزان اضافه وزن، دیابت، فشار خون، مشکلات معده، پرخوری عصبی و اشتهای کاذب، کبد چرب، زنان باردار و شیرده، مشکلات تیروئید و … می تواند باعث منع ادامه ی نوشیدن این دمنوش ها باشد. دمنوش ها نوعی داروی گیاهی هستند که در مقایسه با دارو های شیمیایی از عوارض بسیاری پایینی برخوردار هستند.

البته با وجود این تعریف در نظر داشته باشید که داروی گیاهی را نباید بیش از حد مورد استفده قرار داد چرا که استفادهی بیش از حد آن باعث به وجود آمدن بیماری هایی می شود شاید در برخی مواقع حتی باعث مسمویت هم شود. بنابراین در صورت استفاده از این دمنوش های گیاهی بسیار محطاط عمل کنید.

دمنوش های لاغری نیوشا تست شده هستند و بار ها مورد بررسی اطبا قرار گرفته اند و می توانند بسیار مفید باشند اما همانطور که در مطالب بالا گفته شد باید ویژگی های جسمی و امراض بدن خود رادر حین مصرف در نظر بگیرید.

نکته هفتم:

از خوردن فست فود جلوگیری کنید و غذاهای پروتیئینی بخورید. روزی 1 واحد میوه بخورید.

مواد قندی را از رژیم خود مانند شکر و نوشابه و دلسر را حذف کنید.

از قرص امگا 3 و ویتامین دی استفاده کنید و همچنین بر روی سالاد خود از روغن زیتون بریزید.

با رعایت این روش ها می توانید اثر بخشی این دمنوش را در بدن خود بالا ببرید.

مزایای خرید اینترنتی دمنوش لاغری نیوشا

شاید با تمامی این تعاریفی که در این مقاله خواندید شما هم دلتان بخواهد که این دمنوش های لاغری را تهیه کنید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید.

در هر صورت شرکت نیوشا این شرایط را برای تمامی مصرف کنندگان قرار داده است تا بتوانند در هر نقطه ایی از این ایران عزیز زندگی می کنند به این محصولات باارزش دسترسی داشته باشند.

امروزه با وجود اینترنت بسیاری از کار ها آسان شده است و می توان به راحتی به هر آن چیزی که می خواهید دسترسی داشته باشید. با ما همراه باشید تا به بررسی مزیت استفاده از اینترنت برای خرید دمنوش لاغری نیوشا بپردازیم.

راحتی خرید اینترنتی دمنوش لاغری نیوشا

یکی از مزایای خرید آنلاین ، راحتی در امر خرید است. که شما تنها با خرید آنلاین می توانید در منزل یا محیط کار یا هر مکان دیگری حضور داشته باشید و به خرید اینترنتی خود بپردازید.

همچنین در صورت تمایل نداشتن و عوض شدن نظرتان برای خرید آن کالا می توانید شرایط خرید را لغو سازید.

در خرید اینترنتی به راحتی می توانید کد تخفیف دریافت کنید و محصول را از آن قیمت بازار کمی پایین تر دریافت کنید.

دمنوش های لاغری نیوشا هم همیشه تخفیف دارند و می توانید با تخفیف بالایی آن را خریداری کنید.

صرفه جویی در زمان برای خرید اینترنتی دمنوش لاغری نیوشا

از دیگر مزایای خرید آنلاین دمنوش لاغری نیوشا ، صرفه جویی در زمان است.با خرید آنلاین دمنوش لاغری نیوشا نیازی به گشتن در بازار نیست.  نیاز نیست در جایی در صف انتظار بمانید.

برای خرید دمنوش لاغری نیوشا در هر کجایی که دسترسی به اینترنت دارید می توانید خرید اینترنتی خود را انجام دهید.


استفاده از نظرات دیگران

امروزه با وجود اینترنت شاهد حضور فروشگاه های اینترنتی بسیار بزرگی هستیم که از تنوع و قیمت گذاری سعی در جذب مشتری مورد نظر خود دارند.

بنابراین یکی از مزیت های استفاده از سفارش کالا برای خرید دمنوش های لاغری نیوشا استفاده از نظرات دیگران است.

به عنوان مثال شما می واهید یک پکیج از دمنوش های نیوشا را خریداری کنید و یا می خواهید برای لاغری از پکیج دمنوش لاغری نیوشا استفاده کنید. قطعا هیچ اطلاعات یا هیچ تصوری از استفاده و یا خرید از آن ندارید. شما با مراجعه به سایت های مختلف می توانید نظرات مردم و تجربه ی خرید آن ها را مقایسه کنید هر کس که هر طعم و مزه و یا خاصیتی که راضی بوده است به صورت کامنت نظر خود را قرار داده است.

استفاده از نظرات دیگران حتی به صورت گفت و گو هم می تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تنوع در انتخاب

دمنوش های لاغری نیوشا بسیار تنوع دارند که هر کدام دارای خاصیت های متفاوتی هستند و می توانند برای سلامتی و… متناسب باشند. شما با کمی بررسی در تنوع این محصول می توانید دمنوش مورد نظرخود را خریداری کنید.

بنابراین می توان یکی از مهم ترین مزیت های استفاده ی اینترنتی برای خرید دمنوش های نیوشا بررسی و تحقیق درباره ی تنوع آن است.

دسترسی همیشگی

خرید آنلاین، یکی دیگر از مزیت هایی که دارد دسترسی همیشگی به آن فروشگاه است. فروشگاه مورد نظر نیازی نیست جمع کند و برود در جای دیگری مستقر شود. فروشگاه اینترنتی به صورت اینترنی کار می کند و تنها راه ارتباطی شما با آن یک لپ تای یا وبایل است.

در هر صورت می توانید در هر ساعت از شبانه روز از فروشگاه اینترنتی نیوشا استفاده کنید.

این فروشگاه همیشه  آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

صرفه جویی در سوخت

برای خرید آنلاین نیازی به استفاده ازوسائل حمل و نقل نیست، بنابراین با استفاده از خرید اینترنتی، در سوخت صرفه جویی می شود. به بیان دیگر افراد دیگر برای خرید نیاز به وسایل نقلیه ندارند در نتیجه هزینه ای برای سوخت پرداخت نخواهند کرد.
اما برای تحویل این بسته نیاز به هزینه ی پرداخت پست خواهید داشت. البته در برخی موارد هزینه ی پست می تواند برای شما عزیزان رایگان باشد. به عنوان مثال در روز های خاص یا خرید بالای سقفی که فروشگاه تعیین می کند.


صرفه جویی در انرژی

خیلی از ما ها برای خرید شاید نیاز داشته باشیم روز ها برای آن وقت بگذاریم. که بسیار خسته کننده می باشد بنابراین برای صرفه جویی در انرژی می توانیم از خرید آنلاین استفاده کنیم دیگر نیازی نیست برای خرید آنلاین ساعت ها در بازار به دنبال فروشگاه مورد نظر باشیم. فروشگاه مورد نظرمان همان فروشگاه نیوشا است که با مراجعه به آن می توانیم خرید خود را انجام دهیم.

نکات خرید دمنوش لاغری نیوشا

اگر می خواهید دمنوش های لاغری نیوشا اثر بخشی سریع داشته باشند برای استفاده از آن ها باید با مشاورین و متخصصین شرکت دمنوش نیوشا تماس حاصل فرمایید.

چرا که مختصصین باتجربه شرکت نیوشا، دمنوش هایی را به شمت عزیزان معرفی می نمایند که بر اساس شرایط جسمی بدن شما و طبع بدن و یا مریضی هایی که دارید باشد.

برای استفاده از این دمنوش ها نیاز دارید روش استفاده از آن را از مشاورین بیاموزید. به عنوان مثال کدام دمنوش در چه ساعتی باید میل شود. روزی چند بار باید دمنوش مورد نطر را میل کنید؟

رعایت تمامی این نکات باعث می شود شما بهتر بتوانید طریقه ی استفاده از آن را بیاموزید.

بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از استفاده و خرید از دمنوش رعایت کنید، کمک گرفتن از مشاورین متخصص و باتجربه می باشد.

نکته ی دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که؛ بسیاری از گیاهان دارویی دارای خواصی هستند که می توانند برای بسیاری از امراض مفید باشند برای نمونه می توانیم به گذشته های نه چندان دور اشاره کنیم. گذشته ایی که اشخاص برای درمان انواع بیماری ها به طب سنتی و دارو های گیاهی روی می آوردند. در آن زمان علم پزشکی به این سرعت پیشرفت نکرده بود و خیلی از روی خیلی از بخش های بدن کار نشده بود. بنابراین برای هر بیماری دارویی گیاهی تجویز می شد. دم کردن دمنوش های گیاهی بسیار کار آسانی است و می توان به راحتی آن را مصرف کرد.

با این اوصاف برای خرید دارو های گیاهی باید به خواص این گیاهان اشراف داشته باشید در واقع با کمی تحقیق می توانید طبع گیاهان و فواید آن ها را بیابید.

بنابراین قبل از خرید دمنوش گیاهی باید بدانید کدام گیاه برای کدام بیماری مفید است و هدف خود را از خرید آن باید مشخص سازید.

به عنوان مثال باید بدانید برای لاغری از چه گیاه یا از چه دمنوشی باید استفاده کنید.

و یا باید بدانید که کدام دمنوش برای سلامتی شما مضر است و کدام برای سلامتی شما مفید است.

در هر صورت این دارو ها به صورت گیاهی است و هیچ ضرری برای بدن شما ندارد و می تواند بسیار مفید و کاربردی هم باشد.

از جمله خواصی که می توان به آن اشاره کرد:

 • آرامش اعصاب
 • جلوگیری از یبوست و ملین بودن یکی از خواص دمنوش های گیاهی است
 • کمک به کاهش چربی های بد مانند کلسترول
 • کمک به کاهش دردهای مفصلی
 • جلوگیری از پوکی استخوان
 • کمک به شادابی و طراوت پوست و جلوگیری از پیری زودرس از خواص مهم دمنوش های گیاهی می باشد.
 • کمک به مشکلات تنفسی
 • کمک به لاغری و کاهش وزن یکی از دلایل مهم استفاده از دمنوش های گیاهی است.
 • برطرف کننده نفخ شکم
 • کمک به کاهش اشتها
 • برطرف کننده بیماری هایی مانند هموروئید و کاهش درد آن

این تعاریفی که نوشته شد تنها بخش کوچکی از ویژگی های استفاده و خاصیت های این دمنوش های گیاهی است.

دمنوش هایی که در مطالب فوق لیست کردیم برای این بود که بیشتر با ارائه ی محصولات این شرکت آشنا شوید و یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که حتما قبل از خرید لیست را مرور کنید تا بتوانید دمنوشی را خریداری کنید که به مزاج شما خوش بیاید.

دمنوش نیوشا دارای طعم و مزه های متفاوتی است که با داشتن تنوع بالا می تواند متناسب با هر سلیقه ایی باشد.

وقتی لیست را مشاهده کنید و طعم موردنظر خود را از آن یافتید؛ یادتان باشد که حتما درباره ی طبع آن هم تحقیقی داشته باشید.

شرایط مربوط به رفع بیماری را هم مطالعه کنید.

برخی از عزیزان که جسما سالم هستند دوست دارند که از دمنوش نیوشا جهت استفاده ی روزمره استفاده کنند.

که با توجه به طمع و مزه های متفاوتی که دارد می توانیم توصیه کنیم کلیه ی پکیج آن را تهیه کنید.

می توانید از این دمنوش ها در تفریحاتی مانند کوهنوردی یا در یک روز تعطیل در خانه یا در صورت دعوت کردن از مهمان های بسیار مهم استفاده کنید.

الو تندرستی در خدمت شما عزیزان می باشد.

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

مشاوره رایگان

سبد خرید

بستن (Esc)

ورود

بستن (Esc)

سایدبار Scroll To Top